Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 78 cm
Kód: 3271951DT 3271971DT 3271951D 3271971D 3271951DTW 3271971DTW 3271971CSTW 3271951ZBTW 3271971ZBTW 3271953DT 3271973DT 3271953D 3271973D 3271953DTW 3271973DTW 3271953CSTW 3271973CSTW 3271953ZBTW 3271973ZBTW 3271957DT 3271977DT 3271957D 3271977D 3271957DTW 3271977DTW 3271957CSTW 3271977CSTW 3271957ZBTW 3271977ZBTW 3271958DT 3271978DT 3271958D 3271978D 3271958DTW 3271978DTW 3271958CSTW 3271978CSTW 3271958ZBTW 3271978ZBTW 3271976DT 3271976D 3271976DTW 3271976CSTW 3271976ZBTW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stmívání svítidla
Stmívání světla se všeobecně považuje za prospěšnou věc. Jelikož
však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech.
Zjistěte proč zvolit stmívání a jaký typ?
- moderní interiérové závěsné kruhové svítidlo s elegantně
subtilní konstrukcí - osazeno úsporným ale výkonným LED SMD světelným zdrojem
- v nabídce je dostupné v matné bílé, matné černé nebo kávové povrchové úpravě a ve čtyřech velikostech
- délku svítidla lze dle potřeby zkrátit
- ve svítidle je zabudována funkce změny barvy světla na teplou bílou 3000K nebo neutrální 4000K - změnu barvy světla snadno nastavíte přepínačem při instalaci světla
- BELLA SLIM P-Z se doporučuje do místností o rozměru cca 15 m2
- svítidlo má velmi širokou škálu použití a to jak v obytných, tak komerčních prostorách - od jídelny, obývací pokoj, ložnici přes chodbu, vstupní prostor, šatnu až po recepci, zasedací místnost, restauraci, kavárnu atd.
- v nabídce je svítidlo s několika možnostmi stmívání
U stmívatelné verze RF control a ZigBee je nutné dokoupit dálkové ovládání.
U stmívatelné verze Casambi lze dokoupit dálkové ovládání.
| Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 48 cm |
Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 58 cm |
Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 98 cm |
![]() |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjející se společnost v oblasti LED osvětlení, se sídlem na Slovensku, v Bratislavě. Byla založena v roce 2018 a své know-how čerpá z více než 25 let zkušeností svých zakladatelů.
LED2 je řada profesionálních svítidel určených pro všechny odborníky na osvětlení, kteří hledají vysoce výkonné, spolehlivé a
dobře navržené produkty – esteticky i technicky. Pokud jste architekt, interiérový designér nebo projektant osvětlení, naleznete zde výrobky pro domácnost, rezidence, byty, ale i pro veřejné prostory, jako jsou kanceláře, showroomy, obchody i mnoho dalších.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla nad stůl |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054451616 |
| Výrobce: | LED2 |
| Barva: | Bílá, Černá, Zlatá, Hnědá, Kávová, Nikl |
| Příkon (W): | 60W |
| Světelný tok (lm): | 4200 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Ovládání/stmívání: | Casambi, DALI, Push, RF Control/Dálkové ovládání, TRIAC, ZigBee |
| Index podání barev (CRI): | 90+ |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | BELLA SLIM |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Životnost (h): | 50000 |
| ? Třída ochrany: | II |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 4100g |
| Proudové zatížení: | 1500mA, 2x750mA |
| Úhel záření: | 160° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.



