Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 58 cm
Kód: 1273151 1273171 1273151D 1273171D 1273151DT 1273171DT 1273151DTW 1273171DTW 1273151CSTW 1273171CSTW 1273151ZBTW 1273171ZBTW 1273153 1273173 1273153D 1273173D 1273153DT 1273173DT 1273153DTW 1273173DTW 1273153CSTW 1273173CSTW 1273153ZBTW 1273173ZBTW 1273157 1273177 1273157D 1273177D 1273157DT 1273177DT 1273157DTW 1273177DTW 1273157CSTW 1273177CSTW 1273157ZBTW 1273177ZBTW 1273158 1273178 1273158D 1273178D 1273158DT 1273178DT 1273158DTW 1273178DTW 1273158CSTW 1273178CSTW 1273158ZBTW 1273178ZBTW 1273176 1273176D 1273176DT 1273176DTW 1273176CSTW 1273176ZBTW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stmívání svítidla |
Stmívání světla se všeobecně považuje za prospěšnou věc. Jelikož však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech. Zjistěte proč zvolit stmívání a jaký typ? |
- přisazené stropní kruhové svítidlo BELLA SLIM je výkonné moderní svítidlo
s minimalistickým designem - je osazené LED světelným zdrojem
- ve svítidle je zabudovaný přepínač barvy světla 3000K nebo 4000K - barvu světla lze snadno nastavit při instalaci pomocí přepínače
- konstrukce je vyrobena z kvalitního hliníku
- opálový difuzor je z akrylátového skla
- svítidlo lze stmívat
- BELLA SLIM je dostupné v bílé, černé nebo kávové povrchové úpravě a ve třech různých velikostech
- svítidlo doporučujeme do místností o rozměru cca 15 m2
- ideální pro osvětlení obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, předsíně nebo pracovny
U stmívatelné verze RF control a ZigBee je nutné dokoupit dálkové ovládání.
U stmívatelné verze Casambi lze dokoupit dálkové ovládání.
| Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 48 cm |
Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 78 cm |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjející se společnost v oblasti LED osvětlení, se sídlem na Slovensku, v Bratislavě. Byla založena v roce 2018 a své know-how čerpá z více než 25 let zkušeností svých zakladatelů.
LED2 je řada profesionálních svítidel určených pro všechny odborníky na osvětlení, kteří hledají vysoce výkonné, spolehlivé a
dobře navržené produkty – esteticky i technicky. Pokud jste architekt, interiérový designér nebo projektant osvětlení, naleznete zde výrobky pro domácnost, rezidence, byty, ale i pro veřejné prostory, jako jsou kanceláře, showroomy, obchody i mnoho dalších.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054445400 |
| Výrobce: | LED2 |
| Barva: | Bílá, Černá, Zlatá, Hnědá, Kávová, Nikl |
| Příkon (W): | 48W |
| Světelný tok (lm): | 3360 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Ovládání/stmívání: | Casambi, DALI, Push, RF Control/Dálkové ovládání, TRIAC, ZigBee |
| Index podání barev (CRI): | 90+ |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov, Plast |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Styl: | moderní, Designový |
| Výška (mm): | 60 |
| Šířka (mm): | 580 |
| Průměr (mm): | 580 |
| Stmívatelné: | ano |
| Uhel paprsku (°): | 160 |
| Tvar: | Kulatý |
| Kolekce: | BELLA SLIM |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Životnost (h): | 50000 |
| ? Třída ochrany: | II |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 4700g |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Proudové zatížení: | 1200mA, 1300mA |
| Úhel záření: | 160° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech. 

