Využijte slevu 20% na osvětlení značky NORDLUX! Akce platí do 30.6.2024 nebo do vyprodání zásob.

O nás

Po mnoha letech práce a nastřádaných zkušeností v oboru s osvětlením jsme začali psát příběh naší společnosti DANLUX, abychom pomohli zákazníkům najít nejvhodnější řešení osvětlení. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem víme, co je při výběru svítidel to nejdůležitější, protože svítidlo už není jen funkčním prvkem, ale neméně důležitou roli hraje jako designový prvek dotvářející celkový dojem z prostoru a je též významným prvkem ovlivňující zdraví člověka.

Zákazníkům nabízíme maximální a kompletní servis od A až do Z. Náš tým profesionálů si velmi rád vyslechne vaše požadavky a představy, probere s vámi veškeré detaily, navrhne pro vás to nejlepší řešení dle vašeho zadání, objedná a zajistí dodání veškerých svítidel, a to včetně samotné montáže svítidel a i následného zaškolení ovládání  svítidel. Takže vaše starosti s osvětlením bytu, domu, zahrady, kanceláře, obchodních prostor, škol či průmyslových hal přenechte nám.

Naším cílem je spokojený zákazník, který se na nás s důvěrou bude stále obracet. Prioritou je proto pro nás kvalita produktů, které odebíráme jen od prověřených dodavatelů. Náš tým profesionálů se neustále se vzdělává, abychom vám mohli nabídnout prvotřídní servis, ale i ten nejlepší a nejnovější sortiment na trhu.

Zakládáme si za profesionálním a individuálním přístupu ke každému zákazníkovi, stojíme si za našimi mnohaletými zkušenostmi a znalostmi, proto věříme, že jsme pro vás tou nejlepší volbou a nabízíme vám naše poradenství zcela zdarma. O našich kvalitách svědčí i velké množství úspěšných realizací, jejichž důkazem jsou spokojení klienti a jejich kladné recenze.

Přijďte si do našeho moderního showroomu prohlédnout vzorky svítidel nebo se jen poradit. Naleznete nás v Brně na ulici Zábrdovická 827/10 (areál Hlubna), kde můžete zaparkovat přímo před showroomem nebo ve dvoře. Máme tu pro vás vystaveno více než 250 typů svítidel. Naši odborníci vám samozřejmě ochotně poradí a pomohou vybrat svítidlo také z katalogů, které bude odpovídat vašemu přání. Poradí vám též například s otázkou v jaké části stavby je ideální řešit osvětlení, jak správně zvolit osvětlení do jednotlivých místností, jakou barvu a intenzitu světla vybrat pro lepší spánek, pro lepší pracovní výkon, ale i s dalšími vašimi dotazy.