Showroom

Najdete nás v Brně na ulici Zábrdovická 827/10 (areál Hlubna). Parkování je pro vás zajištěno přímo před showroomem nebo lze parkovat i ve dvoře. Rádi vás přivítáme v našem novém moderním studiu, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet více než 250 typů vystavených svítidel a osobně se přesvědčit o jejich kvalitě. Vystavená svítidla tvoří jen část námi nabízeného sortimentu.

Rádi Vám ochotně poradíme, jakou zvolit správnou intenzitu, barvu světla, správný typ osvětlení do dané místnosti, případně nahlédneme do katalogů, které nabízí kompletní sortiment námi prodávaných produktů.

V příjemném prostředí našeho studia vás provedeme novinkami v oblasti funkčního moderního designového osvětlení a můžeme rovnou začít pracovat na návrhu nového osvětlení vaší kuchyně, obývacího pokoje, pracovny, dětského pokoje, ložnice, koupelny, šatny, schodiště nebo celého bytu, domu včetně terasy, zahrady, garáže, ale i kanceláře.

 

Poptáváte realizaci osvětlení? Kontaktujte nás a nebo si rovnou sjednejte schůzku.

Kontakt

IMG_0658 - profilovka-modified-min IMG_0706 - profilovka-modified-min
        Daniel Navrátil          Lukáš Kočajnar
telefon: +420 777 203 031 telefon: +420 731 845 220
e-mail: navratil@danlux.cz e-mail: kocajnar@danlux.cz

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

 Mezi absolutní novinku, kterou si u nás ve studiu mohou zákazníci vyzkoušet, je zdravé světlo Amber, které přispívá ke zlepšení vašeho zdraví. Toto zdravé světlo neobsahuje modrou složku světla a tím podporuje tvorbu hormonu melatoninu, jenž pomáhá zlepšit usínání a zkvalitní i samotný spánek.

Kde nás najdete:

Zábrdovická 10, 615 00 Brno (areál Hlubna)

- možnost parkování před showroomem nebo ve dvoře