Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 78 cm
Kód: 1271751DT 1271771DT 1271751D 1271771D 1271751DTW 1271771DTW 1271751CSTW 1271771CSTW 1271751ZBTW 1271771ZBTW 1271753DT 1271773DT 1271753D 1271773D 1271753DTW 1271773DTW 1271753CSTW 1271773CSTW 1271753ZBTW 1271773ZBTW 1271757DT 1271777DT 1271757D 1271777D 1271757DTW 1271777DTW 1271757CSTW 1271777CSTW 1271757ZBTW 1271777ZBTW 1271758DT 1271778DT 1271758D 1271778D 1271758DTW 1271778DTW 1271758CSTW 1271778CSTW 1271758ZBTW 1271778ZBTW 1271776DT 1271776D 1271776DTW 1271776CSTW 1271776ZBTW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stmívání svítidla |
Stmívání světla se všeobecně považuje za prospěšnou věc. Jelikož však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech. Zjistěte proč zvolit stmívání a jaký typ? |
- přisazené stropní kruhové svítidlo BELLA SLIM je výkonné moderní svítidlo
s minimalistickým designem - je osazené LED světelným zdrojem
- ve svítidle je zabudovaný přepínač barvy světla 3000K nebo 4000K - barvu světla lze snadno nastavit při instalaci pomocí přepínače
- konstrukce je vyrobena z kvalitního hliníku
- opálový difuzor je z akrylátového skla
- svítidlo lze stmívat
- BELLA SLIM je dostupné v bílé, černé nebo kávové povrchové úpravě a ve třech různých velikostech
- svítidlo doporučujeme do místností o rozměru cca 15 m2
- ideální pro osvětlení obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, předsíně nebo pracovny
U stmívatelné verze RF control a ZigBee je nutné dokoupit dálkové ovládání.
U stmívatelné verze Casambi lze dokoupit dálkové ovládání.
| Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 48 cm |
Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 58 cm |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjející se společnost v oblasti LED osvětlení, se sídlem na Slovensku, v Bratislavě. Byla založena v roce 2018 a své know-how čerpá z více než 25 let zkušeností svých zakladatelů.
LED2 je řada profesionálních svítidel určených pro všechny odborníky na osvětlení, kteří hledají vysoce výkonné, spolehlivé a
dobře navržené produkty – esteticky i technicky. Pokud jste architekt, interiérový designér nebo projektant osvětlení, naleznete zde výrobky pro domácnost, rezidence, byty, ale i pro veřejné prostory, jako jsou kanceláře, showroomy, obchody i mnoho dalších.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054445660 |
| Výrobce: | LED2 |
| Barva: | Bílá, Černá, Zlatá, Hnědá, Kávová, Nikl |
| Příkon (W): | 60W |
| Světelný tok (lm): | 4200 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Ovládání/stmívání: | Casambi, DALI, Push, RF Control/Dálkové ovládání, TRIAC, ZigBee |
| Index podání barev (CRI): | 90+ |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ano |
| Tvar: | Kulatý |
| Kolekce: | BELLA SLIM |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Životnost (h): | 50000 |
| ? Třída ochrany: | II |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 7800g |
| Proudové zatížení: | 1500mA, 2x750mA |
| Úhel záření: | 160° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech. 

