Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 28 cm
Kód: 1274551 1274571 1274551D 1274571D 1274551DT 1274571DT 1274551DTW 1274571DTW 1274551CSTW 1274571CSTW 1274551ZBTW 1274571ZBTW 1274553 1274573 1274553D 1274573D 1274553DT 1274573DT 1274553DTW 1274573DTW 1274553CSTW 1274573CSTW 1274553ZBTW 1274573ZBTW 1274557 1274577 1274557D 1274577D 1274557DT 1274577DT 1274557DTW 1274577DTW 1274557CSTW 1274577CSTW 1274557ZBTW 1274577ZBTW 1274558 1274578 1274558D 1274578D 1274558DT 1274578DT 1274558DTW 1274578DTW 1274558CSTW 1274578CSTW 1274558ZBTW 1274578ZBTW 1274576 1274576D 1274576DT 1274576DTW 1274576CSTW 1274576ZBTW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stmívání svítidla |
Stmívání světla se všeobecně považuje za prospěšnou věc. Jelikož však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech. Zjistěte proč zvolit stmívání a jaký typ? |
- přisazené stropní kruhové svítidlo BELLA SLIM je výkonné moderní svítidlo
s minimalistickým designem - je osazené LED světelným zdrojem
- ve svítidle je zabudovaný přepínač barvy světla 3000K nebo 4000K - barvu světla lze snadno nastavit při instalaci pomocí přepínače
- konstrukce je vyrobena z kvalitního hliníku
- opálový difuzor je z akrylátového skla
- svítidlo lze stmívat
- BELLA SLIM je dostupné v bílé, černé nebo kávové povrchové úpravě a nově ve 4 různých velikostech
- svítidlo doporučujeme do místností o rozměru do 10 m2
- ideální pro osvětlení předsíně, malého pokoje, kuchyně nebo koupelny
U stmívatelné verze RF control a ZigBee je nutné dokoupit dálkové ovládání.
U stmívatelné verze Casambi lze dokoupit dálkové ovládání.
| Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 48 cm |
Stropní LED svítidlo BELLA SLIM ø 78 cm |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjející se společnost v oblasti LED osvětlení, se sídlem na Slovensku, v Bratislavě. Byla založena v roce 2018 a své know-how čerpá z více než 25 let zkušeností svých zakladatelů.
LED2 je řada profesionálních svítidel určených pro všechny odborníky na osvětlení, kteří hledají vysoce výkonné, spolehlivé a
dobře navržené produkty – esteticky i technicky. Pokud jste architekt, interiérový designér nebo projektant osvětlení, naleznete zde výrobky pro domácnost, rezidence, byty, ale i pro veřejné prostory, jako jsou kanceláře, showroomy, obchody i mnoho dalších.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla LED |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054444809 |
| Výrobce: | LED2 |
| Barva: | Bílá, Černá, Zlatá, Hnědá, Kávová, Nikl |
| Příkon (W): | 20W |
| Světelný tok (lm): | 1400 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Ovládání/stmívání: | Casambi, DALI, Push, RF Control/Dálkové ovládání, TRIAC, ZigBee |
| Index podání barev (CRI): | 90+ |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Styl: | moderní, Designový |
| Výška (mm): | 60 |
| Šířka (mm): | 280 |
| Průměr (mm): | 280 |
| Stmívatelné: | ano |
| Uhel paprsku (°): | 160 |
| Tvar: | Kulatý |
| Kolekce: | BELLA SLIM |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Životnost (h): | 50000 |
| ? Třída ochrany: | II |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 2000g |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Proudové zatížení: | 500mA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.

však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech. 

