Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 48 cm
Kód: 3271851 3271871 3271851D 3271871D 3271851DT 3271871DT 3271851DTW 3271871DTW 3271851CSTW 3271871CSTW 3271851ZBTW 3271871ZBTW 3271853 3271873 3271853D 3271873D 3271853DT 3271873DT 3271853DTW 3271873DTW 3271853CSTW 3271873CSTW 3271853ZBTW 3271873ZBTW 3271857 3271877 3271857D 3271877D 3271857DT 3271877DT 3271857DTW 3271877DTW 3271857CSTW 3271877CSTW 3271857ZBTW 3271877ZBTW 3271858 3271878 3271858D 3271878D 3271858DT 3271878DT 3271858DTW 3271878DTW 3271858CSTW 3271878CSTW 3271858ZBTW 3271878ZBTW 3271876 3271876D 3271876DT 3271876DTW 3271876CSTW 3271876ZBTW Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Stmívání svítidla
Stmívání světla se všeobecně považuje za prospěšnou věc. Jelikož
však umístění stmívače požaduje určité podmínky při elektroinstalaci, je potřebné zvážit jeho potřebu v daných místnostech.
Zjistěte proč zvolit stmívání a jaký typ?
- moderní interiérové závěsné kruhové svítidlo s elegantně
subtilní konstrukcí - osazeno úsporným ale výkonným LED SMD světelným zdrojem
- v nabídce je dostupné v matné bílé, matné černé nebo kávové povrchové úpravě a ve čtyřech velikostech
- délku svítidla lze dle potřeby zkrátit
- ve svítidle je zabudována funkce změny barvy světla na teplou bílou 3000K nebo neutrální 4000K - změnu barvy světla snadno nastavíte přepínačem při instalaci světla
- BELLA SLIM P-Z se doporučuje do místností o rozměru cca 15 m2
- svítidlo má velmi širokou škálu použití a to jak v obytných, tak komerčních prostorách - od jídelny, obývací pokoj, ložnici přes chodbu, vstupní prostor, šatnu až po recepci, zasedací místnost, restauraci, kavárnu atd.
- v nabídce je svítidlo s několika možnostmi stmívání
U stmívatelné verze RF control a ZigBee je nutné dokoupit dálkové ovládání.
U stmívatelné verze Casambi lze dokoupit dálkové ovládání.
| Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 58 cm |
Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 78 cm |
Závěsné LED svítidlo BELLA SLIM P-Z ø 98 cm |
![]() |
![]() |
![]() |

Led2 lighting s.r.o. je mladá, rozvíjející se společnost v oblasti LED osvětlení, se sídlem na Slovensku, v Bratislavě. Byla založena v roce 2018 a své know-how čerpá z více než 25 let zkušeností svých zakladatelů.
LED2 je řada profesionálních svítidel určených pro všechny odborníky na osvětlení, kteří hledají vysoce výkonné, spolehlivé a
dobře navržené produkty – esteticky i technicky. Pokud jste architekt, interiérový designér nebo projektant osvětlení, naleznete zde výrobky pro domácnost, rezidence, byty, ale i pro veřejné prostory, jako jsou kanceláře, showroomy, obchody i mnoho dalších.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla nad stůl |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8585054451050 |
| Výrobce: | LED2 |
| Barva: | Bílá, Černá, Zlatá, Hnědá, Kávová, Nikl |
| Příkon (W): | 38W |
| Světelný tok (lm): | 2660 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 3000, 4000 |
| Ovládání/stmívání: | Casambi, DALI, Push, RF Control/Dálkové ovládání, TRIAC, ZigBee |
| Index podání barev (CRI): | 90+ |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| ? 3D model: | ano |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | BELLA SLIM |
| Materiál produktu: | Hliník |
| Životnost (h): | 50000 |
| ? Třída ochrany: | II |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 2700g |
| Proudové zatížení: | 950mA |
| Úhel záření: | 160° |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
LED2 lighting se řadí mezi mladé společnosti na trhu s osvětlením se sídlem v Bratislavě. Majitelé použili své 25leté zkušenosti ze světa svítidel, které se odrazili na budoucím úspěchu firmy. Zákazníkům přináší neustále nové inovace a nejmodernější trendy, což jim zaručuje své silné postavení mezi konkurenci na česko-slovenském a evropském trhu.



