Vodící lišta ARCA

Závěsný systém ARCA od značky Ideal Lux je další variantou kolejnicového systému ARCA. Tento systém se skládá z kolejnice (vodící lišty), která se instaluje na závěsné lanka nebo kabely a ze světelných zdrojů, které se na kolejnici upevňují. Závěsný systém ARCA se hodí pro moderní interiéry, kde se požaduje flexibilní a variabilní osvětlení. Stejně jako klasický kolejnicový systém ARCA, i závěsný systém nabízí flexibilitu při umístění světelných zdrojů a lze ho kombinovat s různými typy světelných svítidel. 

Vodící lišta se rozlišuje dle typu montáže profilu. Varianty lišty jsou dané v rozměrech 1000mm nebo 3000mm, dle potřeby lze profil upravit dle požadované velikosti.

Neodmyslitelnou součástí profilu jsou reflektory nebo lineární svítidla ARCA. „Prázdná místa“ lze vyplnit tzv. krytkou. Pro správné zapojení je potřebné zvolí konektory pro požadovaný tvar systému, lineární konektor pro napojení lišt mezi sebou a ukončit profil koncovkou. Profil zavěsíme pomocí jednoduchých lanek pro zavěšení. Další důležitou součástí je zdroj.

Nejprodávanější

Vodící lišta ARCA PROFILE SURFACE BK (Barva černá, Délka 1000mm)
Vodící lišta ARCA PROFILE SURFACE BK
Dostupnost 14 až 21 dní
Kód: 222745
 
od 3 585 Kč
(od 2 962,81 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Vodící lišta ARCA PROFILE SURFACE BK (Barva černá, Délka 1000mm)
od 2 962,81 Kč bez DPH
od 3 585 Kč

Vodící lišta ARCA PROFILE pro zavěšený nebo přisazený typ montáže.

+ další
Kód: 222745