Vodící lišta ARCA

Zapuštěný systém ARCA od značky Ideal Lux je další variantou kolejnicového systému ARCA. Tento systém se skládá z kolejnice (vodící lišty), která se instaluje do stropu nebo zdi a světelných zdrojů, které se na kolejnici upevňují. Hlavním rozdílem oproti ostatním variantám kolejnicovému systému je, že vodící lišta je zapuštěná do stropu nebo zdi a tím je systém prakticky nenápadný. Zapuštěný typ montáže dosáhne elegantního a minimalistického designu, kdy kolejnice není viditelná a světelné zdroje působí jako samostatné světelné body. 

Vodící lišta se rozlišuje dle typu montáže profilu. Varianty lišty jsou dané v rozměrech 1000mm nebo 3000mm, dle potřeby lze profil upravit dle požadované velikosti.

Neodmyslitelnou součástí profilu jsou reflektory nebo lineární svítidla ARCA. „Prázdná místa“ lze vyplnit tzv. krytkou. Pro správné zapojení je potřebné zvolí konektory pro požadovaný tvar systému, lineární konektor pro napojení lišt mezi sebou a ukončit profil koncovkou. Profil zavěsíme pomocí jednoduchých lanek pro zavěšení. Další důležitou součástí je zdroj.

Nejprodávanější

Vodící lišta ARCA PROFILE RECESSED BK (Barva černá, Délka 1000mm)
Vodící lišta ARCA PROFILE RECESSED BK
Dostupnost 14 až 21 dní
Kód: 222769
 
od 5 586 Kč
(od 4 616,53 Kč bez DPH)
1 položek celkem
Vodící lišta ARCA PROFILE RECESSED BK (Barva černá, Délka 1000mm)
od 4 616,53 Kč bez DPH
od 5 586 Kč

Vodící lišta ARCA PROFILE pro zapuštěný typ montáže.

+ další
Kód: 222769