Svítidlo pro kolejnicový systém Basis TR030-2-24W4K-B - MAYTONI
Kód: M TR030-2-24W4K-B
Neohodnoceno
Dostupnost do 14 pracovních dnů
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
Kategorie: Svítidla do 1F lišty
EAN: 4251110053998
Výrobce: Maytoni
Barva: Černá
Světelný tok (lm): 1560
? Chromatičnost - K: 4000
Index podání barev (CRI): 90
Napětí (V): 48V
Stupeň krytí - IP: IP20
Barva světla: studená bílá
Materiál: Kov
Patice: Integrovaný LED zdroj
Kolekce: BASIS
Materiál produktu: Hliník
Výkon: 24W
Záruční doba: 5 let
Délka v mm: 604
Hmotnost g: 440
Max. celkový příkon W: 24
Max. příkon světelného zdroje: 24W