Závěsné svítidlo Basic Texture GU10x1 50W MOD461PL-01W - MAYTONI
Kód: M MOD461PL-01WDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776224051 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 50 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | Kámen |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 3136 |
| Průměr (mm): | 120 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Basic Texture |
| Výkon (W): | 50W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Barva hlavní: | bílá |
| Hmotnost g: | 2400 |
| Materiál hlavní: | kámen |
| Max. příkon světelného zdroje: | 50W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

