Závěsné svítidlo Nuvem 3000K 23W MOD497PL-L23BRK - MAYTONI
Kód: M MOD497PL-L23BRKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776221104 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Hnědá |
| Příkon (W): | 23 |
| Světelný tok (lm): | 2450 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | sklo/kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Délka (mm): | 660 |
| Výška (mm): | 3175 |
| Šířka (mm): | 160 |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | NUVEM |
| Výkon (W): | 23W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Barva hlavní: | hnědá |
| Hmotnost g: | 4000 |
| Materiál doplňkový: | kov |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 23W |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

