Závěsné svítidlo Float 3000K 13W MOD498PL-L13BK - MAYTONI
Kód: M MOD498PL-L13BKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776226468 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá, Transparentní |
| Příkon (W): | 13 |
| Světelný tok (lm): | 800 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | sklo/kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 2000 |
| Průměr (mm): | 200 |
| Stmívatelné: | ano |
| Kolekce: | Float |
| Výkon (W): | 13W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Barva doplňková: | černá |
| Barva hlavní: | průhledná |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 1600 |
| Materiál doplňkový: | kov |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 13W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 100° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

