Závěsné svítidlo Maris E14x3 6W MOD499PL-03B - MAYTONI
Kód: M MOD499PL-03BDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776221159 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Příkon (W): | 18 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | lastura/kov |
| Patice: | E14 |
| Délka (mm): | 702 |
| Výška (mm): | 2300 |
| Šířka (mm): | 102 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Maris |
| Výkon (W): | 18W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Barva doplňková: | černá |
| Barva hlavní: | bílá |
| Hmotnost g: | 2400 |
| Materiál doplňkový: | kov |
| Materiál hlavní: | lastura |
| Max. příkon světelného zdroje: | 6W |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

