Závěsné svítidlo Calipso GU10x1 10W P106PL-01-GU10-BS - MAYTONI
Kód: M P106PL-01-GU10-BSDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776124542 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Mosaz |
| Příkon (W): | 10 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Délka (mm): | 300 |
| Výška (mm): | 1430 |
| Průměr (mm): | 56 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Calipso |
| Výkon (W): | 10W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Barva hlavní: | mosaz |
| Hmotnost g: | 590 |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 10W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

