SAMMY stropní šedá 230V LED GU10 15W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13451Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní světla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | 8595685422121 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Šedá |
| Příkon (W): | 15 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 98 |
| Průměr (mm): | 65 |
| Výkon (W): | 15W |
| Barva hlavní: | šedá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
