GORRA stropní matný nikl 230V E14 2x40W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12048Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní světla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | 8595685409924 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | matný nikl |
| Příkon (W): | 40 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Patice: | E14 |
| Výška (mm): | 70 |
| Průměr (mm): | 280 |
| Výkon (W): | 40W |
| Barva hlavní: | matný nikl |
| Max. příkon světelného zdroje: | 40W |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
