LOLA 88 stropní černá 230V GU10 35W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13542Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní světla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | 8595685422848 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 35 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 88 |
| Průměr (mm): | 65 |
| Výkon (W): | 35W |
| Barva hlavní: | černá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 35W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
