Veletrh EUROLUCE 2023 v Miláně

Veletrh Salone del Mobile a Euroluce 2023 v Miláně přináší jedinečný zážitek v podobě nejlepších designerů, výrobců nábytku, osvětlení a interiérových doplňků z celého světa na jednom místě a my jsme u toho nemohli chybět!

Expozice nabízely nejnovější trendy a inovace v oblasti interiérového designu. Náš tým měl možnost načerpat inspiraci a zhlédnout představení nových kolekcí. Návštěva veletrhů se nesla také v duchu setkávání se se stávajícími partnery jako jsou Brokis, Bomma, Ideal Lux a další. Nechyběla však konverzace s partnery novými a navazování spoluprací s nimi, abychom pro Vás rozšířili náš sortiment a také, abychom Vám otevřeli dveře k nejnovějším produktům na trhu a předvedli Vám je. A máte se na co těšit!

IMG_1280 IMG_1165 IMG_0888

Na veletrhu se představili výrobci osvětlení z různých zemí, kteří ukázali svou kreativitu, kvalitu a originalitu. Mezi nimi vynikli tři české značky Brokis, Bomma a Lasvit. Byla k vidění také rumunská značka REDO, která patří mezi naše nejprodávanější. Z Itálie zde bylo zastoupeno několik značek, zejména Il fanale, Ideal Lux, Foscarini, Artemide a Slamp. Vámi oblíbený výrobce Ideal Lux nabídl širokou škálu osvětlení do interiéru i exteriéru. V neposlední řadě Slamp zářil svou fantazií a poetikou. Produkty Slamp již brzy na našem eshopu.