Creative cables - svítidla na míru

Zapomněl vám elektrikář natáhnout kabel na místo, kde potřebujete mít osvětlení? Nebo nemůžete najít svítidla dle Vaší představy? Přinášíme Vám jednoduché řešení! Představujeme Vám italskou značku Creative Cables, která naplní všechny Vaše představy o osvětlení. Creative Cables nabízí obrovskou škálu komponentů jako jsou textilní kabely, stropní montury, objímky, designové žárovky, stínidla a mnoho dalšího. Je to opravdu jednoduché a kombinací je skutečně mnoho. Komponenty jsou k dispozici ve všech barvách, z různých materiálů a provedení.


cf81ecdec763fe9a5cb9e9cbf1dac451.w500.h488NĚCO Z HISTORIE

V roce 2013 vznikla společnost Creative-Cables v Turíně s jasným záměrem. Její základní principy – kreativita a filozofie "UDĚLEJ SI SÁM" – ji rychle katapultovaly mezi významné opory pro interiérové designéry, architekty a milovníky domácího stylingu. Tato značka nabízí moderní a inovativní způsoby, jak transformovat a oživit domovy, což z ní činí nezbytného partnera pro ty, kdo touží po osvěžení svého prostoru.


Dizajn bez názvu-9TEXTILNÍ KABELY

Největší předností výrobce Creative Cables jsou textilní kabely pro výrobu svítidel. V sortimentu naleznete kabely potažené umělým hedvábím, bavlnou nebo přírodními materiály jako juta nebo len. K dispozici jsou taky lanové kabely ve větších velikostech.

Jednotlivé kabely lze využít pro vytvoření nových jedinečných svítidel nebo při renovaci starších kousků. Velká variabilita barevných kombinací zaručuje, že si nakonfigurujete svítidlo skutečně dle vaší představy.  

 

 

Dizajn bez názvu-7

 

 

STROPNÍ MONTURY

K dispozici jsou stropní montury z různých materiálů jako kov, dřevo, porcelán nebo taky silikon pro použití nejen v interiérech, ale i ve venkovních prostorách. Vybírat můžete z mnoha tvarů, barev, velikostí a také počtu vývodů tak, aby kompletní svítidlo vyhovovalo Vašim představám a požadavkům.

 

  

Dizajn bez názvu-8 

OBJÍMKY

Objímka je nedílnou součástí každého svítidla a proto Vám nabízíme jedinečné objímky od výrobce Creative Cables. Kombinací materiálu a barvy můžete prostoru vdechnout unikátní atmosféru. Dostupné jsou například objímky kovové, porcelánové, dřevěné nebo betonové. Nabízíme pro Vás objímky vhodné do interiérů i exteriérů. A nezapomeňte, že je lze kombinovat také se stínidly! 

    

 

Dizajn bez názvu-10

 

SVÍTIDLA

Na své si přijde každý, výrobce Creative cables nenabízí pouze závěsná svítidla. Kombinací baldachýnu a objímky vytvoříte unikátní stropní či nástěnné svítidlo. Zalíbilo se Vám trendy svítidlo spider a chtěli byste ho také? S komponenty Creative Cables je to možné. Potřebujete osvětlit pergolu na zahradě? Propojením systémů Filé a Lumet můžete tvořit závěsné řetězy. Možností je opravdu mnoho.

 

 

 

Dizajn bez názvu-11

 

Fantazii se meze nekladou. Sestavte si svítidlo dle Vašich představ a dodejte tak svým prostorám nezaměnitelnou atmosféru. Ať už se jedná o dům, terasu, restauraci či kancelář, široký sortiment komponentů za příznivé ceny, Vám umožní sestavit originální svítidlo. Zvláště vhodná jsou svítidla do industriálních prostor, kde viditelné kabely svítidel, podtrhnou industriální styl. Při montáži Vám mohou být nápomocna videa dostupná na platformě YouTube, ovšem se sestavením Vašeho vysněného svítidla Vám rád pomůže náš kolega pan Černý. Neváhejte se na něj obrátit a nebo se zastavte u nás na prodejně, kde si můžete komponenty prohlédnout a osahat. Nabízíme Vám bezplatné poradenství při konfiguraci svítidel.

 

 

 

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás, rádi vám pomůžeme.

Přečtěte si další užitečné články na našem blogu.