LARISA R 22 stropní černá 230V LED 20W 3000K 4000K 6500K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14356Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685431017 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 20 |
| Světelný tok (lm): | 1500 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 58 |
| Průměr (mm): | 220 |
| Výkon (W): | 20W |
| Barva hlavní: | černá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 20W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
