VELA V stropní černá opálové sklo 230V G9 5x6W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14387Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685431321 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | černá/opál |
| Příkon (W): | 6 |
| Napětí (V): | 230V |
| Materiál: | Sklo |
| Patice: | G9 |
| Délka (mm): | 2350 |
| Výška (mm): | 125 |
| Průměr (mm): | 90 |
| Výkon (W): | 30W |
| Barva doplňková: | opál |
| Barva hlavní: | černá |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 6W |
| Počet světelných zdrojů: | 5 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
