ARANA R 27 stropní opálové sklo/chrom 230V E27 20W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13683Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685424286 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | opál |
| Příkon (W): | 20 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 170 |
| Průměr (mm): | 270 |
| Výkon (W): | 20W |
| Barva hlavní: | opál |
| Max. příkon světelného zdroje: | 20W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
