COLIN stropní sádrová 230V LED GU10 5W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13791Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685425658 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | sádrová |
| Příkon (W): | 5 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 110 |
| Průměr (mm): | 165 |
| Výkon (W): | 5W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 5W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
