VENICE 23 stropní čiré sklo/opálové sklo/chrom 230V E27 20W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13684Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685424293 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | čirá |
| Příkon (W): | 20 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 183 |
| Průměr (mm): | 230 |
| Výkon (W): | 20W |
| Barva hlavní: | průhledná |
| Max. příkon světelného zdroje: | 20W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
