SOLO SQ stropní základna chrom 230V E27 53W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12584Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685414577 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Chrom |
| Příkon (W): | 53 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 110 |
| Výška (mm): | 80 |
| Šířka (mm): | 110 |
| Výkon (W): | 53W |
| Barva hlavní: | chrom |
| Max. příkon světelného zdroje: | 53W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | technická |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
