JACK SQ stropní sádrová 230V GU10 50W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R11957Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685409177 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | sádra |
| Příkon (W): | 15 |
| Napětí (V): | 230V |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Patice: | GU10 |
| Délka (mm): | 140 |
| Výška (mm): | 110 |
| Šířka (mm): | 110 |
| Kolekce: | JACK |
| Výkon (W): | 15W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry (V/Š/D): | 11/11/13,5 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
