Závěsné svítidlo Scala 3000K 12W MOD496PL-L12WK - MAYTONI
Kód: M MOD496PL-L12WKDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776223764 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 12 |
| Světelný tok (lm): | 1300 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | sklo/kov |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 3340 |
| Průměr (mm): | 148 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Scala |
| Výkon (W): | 12W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Životnost: | 50000h |
| Barva hlavní: | bílá |
| Energetická účinnost: | F |
| Hmotnost g: | 1200 |
| Materiál doplňkový: | kov |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 12W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 120° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

