Závěsné svítidlo Basic Texture GU10x1 -K 50W MOD461PL-01BG - MAYTONI
Kód: M MOD461PL-01BGDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla moderní |
|---|---|
| EAN: | 4099776216025 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá, Neutrální dřevo |
| Příkon (W): | 50 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | GU10 |
| Výška (mm): | 3136 |
| Průměr (mm): | 120 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Basic Texture |
| Výkon (W): | 50W |
| ? Třída ochrany: | I |
| Barva doplňková: | dřevo |
| Barva hlavní: | černá |
| Hmotnost g: | 950 |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 50W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

