Závěsné svítidlo IBIS Ø20 cm, 1xE27
Kód: 9924-307114 9924-KRM83FCVNTERM 9924-301594 9924-KRM83FCVBOTERM 9948-307114 9948-KRM83FCVNTERM 9948-301594 9948-KRM83FCVBOTERM 9931-307114 9931-KRM83FCVNTERM 9931-301594 9931-KRM83FCVBOTERM Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo Ibis je vyrobeno z borosilikátového skla, které je známé svou vysokou tepelnou a mechanickou odolností. Vnější difuzor, ručně vyráběný zručnými sklářskými mistry, se pyšní jemně stínovaným povrchem v kouřových, bronzových a petrolejových odstínech.
Vnitřní vrstva ze saténového skla plní dvojí funkci: skrývá žárovku typu E27 a zároveň zajišťuje rovnoměrné, měkké osvětlení. Kovový rám ladí se zvoleným odstínem skla, což zaručuje estetickou celistvost. Lampa Ibis je vhodná do různých typů interiérů, kde dokonale spojuje technickou preciznost s řemeslnou zručností. Nabízí tak skvělý světelný výkon, dlouhou životnost a elegantní vzhled.
- elegantní design
- sedm povrchových úprav - kouřová, petrolejová, bronzová
- výběr montury ke svítidlu - černá nebo bílá barva
- patice E27
- žárovka není součástí balení

Sikrea je italská společnost založená v roce 1999 ve Volpago del Montello v provincii Treviso, která se zabývá návrhem, výrobou a distribucí interiérových i exteriérových svítidel.
Sikrea vyniká svou schopností kombinovat estetiku s funkčností a nabízí řešení osvětlení, která vylepší každé
prostředí. Svítidla Sikrea jsou synonymem kvality a inovace a jsou navrženy tak, aby se hladce integrovaly do obytných i profesionálních prostředí.
Díky použití vysoce kvalitních materiálů a pozornosti k detailu je každý produkt skutečným světelným uměleckým dílem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla nad stůl |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobce: | Sikrea |
| Barva: | Hnědá, Kouřová, Měď, Modrá, Zelená |
| Ovládání/stmívání: | ano, záleží na použité žárovce |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 420 |
| Průměr (mm): | 200 |
| Délka kabelu (cm): | 400 |
| Stmívatelné: | ano |
| Tvar: | Kulatý |
| Příkon: | 1x E27 max 26W |
| Rozměry: | ∅ 250 x 220 mm |
| Délka kabelu: | 4000mm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

