VENICE LED 30 stropní čiré sklo/opálové sklo/chrom 230V LED 12W IP44 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R13685Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685424309 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | čirá |
| Příkon (W): | 12 |
| Světelný tok (lm): | 900 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP44 |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 95 |
| Průměr (mm): | 300 |
| Výkon (W): | 12W |
| Barva hlavní: | průhledná |
| Energetická účinnost: | G |
| Max. příkon světelného zdroje: | 12W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
