Velká smart žárovka E27
Kód: NL 2170092701Související produkty
Detailní popis produktu
Chytrá žárovka pro ty, kteří si chtějí svůj život zpříjemnit. Jednoduše žárovku vložíte do svého standardního svítidla a ovládáte ji prostřednictvím Bluetooth. Stačí si stáhnout aplikaci Nordlux do svého mobilního telefonu a spárovat žárovku. Opravdu je to velmi jednoduché. Nemusíte provádět žádné stavební úpravy, snadno si přes aplikaci nastavíte jas i barvu světla. V okamžiku si změníte atmosféru v obývacím pokoji, ložnici nebo dětem zvýšíte jas při učení. Tato žárovka disponuje RGBW, což znamená, že si můžete vybírat až z 16-ti milionů barev. Pokud byste chtěli ovládat více svítidel zároveň a nastavit si různé světelné scény, je nutné dokoupit i tzv. "bridge", který funguje na Wi-fi a který máme samozřejmě také v nabídce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924006395 |
| Výrobce: | Nordlux |
| Příkon (W): | 8.5 |
| Světelný tok (lm): | 1055 |
| ? Chromatičnost - K: | 2200, 3000, 4000, 6500 |
| Ovládání/stmívání: | ano, záleží na použité žárovce |
| Napětí (V): | 230V |
| Pro systémy LOXONE: | ano |
| Materiál: | Plast |
| Patice: | E27 |
| Stmívatelné: | ano |
| Příkon žárovky: | 8-12,9W |
| Chromatičnost: | nastavitelná 2200-6500K |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

