Svítidlo QUADRA M stropní stříbrnošedá 230V E27 75W IP54 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10386Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685402185 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | stříbrnošedá |
| Příkon (W): | 75 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 108 |
| Výška (mm): | 140 |
| Šířka (mm): | 108 |
| Výkon (W): | 75W |
| Barva hlavní: | stříbrnošedá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 75W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry v mm: | 14/10,8/10,8 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
