REACH stropní česaná mosaz 230V E27 11W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14385Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685431307 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | kartáčovaná mosaz |
| Příkon (W): | 11 |
| Napětí (V): | 230V |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Výška (mm): | 100 |
| Průměr (mm): | 110 |
| Výkon (W): | 11W |
| Barva hlavní: | kartáčovaná mosaz |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 11W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
