Stropní svítidlo Yin 2700-4000K 1x15W 24˚ C084CL-15W3K-D-B-DE - MAYTONI
Kód: M C084CL-15W3K-D-B-DEDetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Designová stropní světla |
|---|---|
| EAN: | 4099776162469 |
| Výrobce: | Maytoni |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 15 |
| Světelný tok (lm): | 940 |
| ? Chromatičnost - K: | 2700, 4000 |
| Index podání barev (CRI): | 90 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP20 |
| Barva světla: | nastavitelná bílá (CCT) |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | Integrovaný LED zdroj |
| Výška (mm): | 105 |
| Průměr (mm): | 100 |
| Stmívatelné: | ne |
| Kolekce: | Yin |
| Výkon (W): | 15W |
| ? Třída ochrany: | II |
| Životnost: | 30000h |
| Barva hlavní: | černá |
| Energetická účinnost: | G |
| Hmotnost g: | 490 |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Úhel záření: | 24° |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

