Stropní svítidlo BERIT II hliník 230V GU10 2x50W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10120Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685400136 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Hliník |
| Příkon (W): | 50 |
| Napětí (V): | 230V |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | GU10 |
| Délka (mm): | 175 |
| Výška (mm): | 93 |
| Šířka (mm): | 88 |
| Kolekce: | BERIT |
| Výkon (W): | 50W |
| Barva hlavní: | hliník |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 50W |
| Počet světelných zdrojů: | 2 |
| Rozměry (V/Š/D): | 9,3/8,8/17,5 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | halogenová žárovka |
| Úhel vyklopení: | 25 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
