CONDU stropní bílá 230V LED 20W 24° 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12839Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685416861 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 20 |
| Světelný tok (lm): | 1600 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Patice: | LED |
| Výška (mm): | 170 |
| Průměr (mm): | 100 |
| Výkon (W): | 20W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Energetická účinnost: | G |
| Max. příkon světelného zdroje: | 20W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | designová |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Úhel vyklopení: | 90 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
