SENSOR stropní 230V 360° - DESIGN RENDL
Kód: RED G12754Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685416083 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 2000 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | LED |
| Výška (mm): | 25 |
| Průměr (mm): | 115 |
| Výkon (W): | 2000W |
| Max. příkon světelného zdroje: | 2000W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
