Nástěnné svítidlo INTERIA LED nástěnná hliník 230V LED 6.5W, 3000K, 364lm - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10198Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo INTERIA od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje moderní řešení pro efektivní nasvícení interiérů v minimalistickém stylu. Svítidlo je vyrobeno z hliníku a díky svým kompaktním rozměrům 5/30/2,2 cm skvěle doplní prostory, kde je kladen důraz na čistý design a funkčnost.
Tento model disponuje integrovaným světelným zdrojem s příkonem 6,5W, který poskytuje světelný tok 364lm při teplotě chromatičnosti 3000K, 3000K. Svítidlo je určeno pro napětí 230V/600mA a vyniká spolehlivým indexem podání barev (CRI) 80.
Technické parametry:
- Počet světelných zdrojů: 1
- Materiál hlavní: hliník
- Styl svítidla: moderní
- Včetně světelného zdroje: ano
- Barva hlavní: hliník
- Max. příkon světelného zdroje: 6,5W
- Rozměry (V/Š/HL): 5/30/2,2
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Barva: Hliník
- Příkon (W): 6,5
- Světelný tok (lm): 364
- Chromatičnost - K: 3000, 3000K
- Index podání barev (CRI): 80
- Napětí (V): 230V/600mA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná světla do obývacího pokoje |
|---|---|
| EAN: | 8595685400792 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Hliník |
| Příkon (W): | 6,5 |
| Světelný tok (lm): | 364 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V/600mA |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | LED |
| Výška (mm): | 50 |
| Šířka (mm): | 300 |
| Hloubka (mm): | 22 |
| Kolekce: | INTERIA |
| Výkon (W): | 6.5W |
| Barva hlavní: | hliník |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 6,5W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry (V/Š/HL): | 5/30/2,2 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
