Nástěnné svítidlo DART LED přisazená vč. externího ovladače hlin - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10214Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo DART LED přisazená vč. externího ovladače hlin od výrobce RED - DESIGN RENDL představuje elegantní řešení pro moderní interiéry. Toto svítidlo je vyrobeno z kvalitního materiálu, kterým je hliník, přičemž jeho povrchová úprava nese označení barva kartáčovaný hliník.
Svítidlo vyniká precizním technickým zpracováním a kompaktními rozměry (V/Š/HL) 1,2/63/5. Součástí balení je světelný zdroj, což usnadňuje instalaci a okamžité použití. Díky světelnému toku 554 lm a chromatičnosti 3000, 3000K vytváří v prostoru příjemné osvětlení vhodné pro různé typy místností.
Technické parametry:
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Počet světelných zdrojů: 1
- Materiál hlavní: hliník
- Barva hlavní: kartáčovaný hliník
- Barva: kartáč. hliník
- Včetně světelného zdroje: ano
- Příkon (W): 8.4
- Max. příkon světelného zdroje: 8,4W
- Světelný tok (lm): 554
- Chromatičnost - K: 3000, 3000K
- Index podání barev (CRI): 80
- Napětí (V): 230V/350mA
- Proudové zatížení: 350mA
- Rozměry (V/Š/HL): 1,2/63/5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástěnná světla do obývacího pokoje |
|---|---|
| EAN: | 8595685400747 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | kartáč. hliník |
| Příkon (W): | 8.4 |
| Světelný tok (lm): | 554 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V/350mA |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | hliník |
| Patice: | LED |
| Výška (mm): | 12 |
| Šířka (mm): | 630 |
| Hloubka (mm): | 50 |
| Kolekce: | DART |
| Výkon (W): | 8.4W |
| Barva hlavní: | kartáčovaný hliník |
| Materiál hlavní: | hliník |
| Max. příkon světelného zdroje: | 8,4W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Proudové zatížení: | 350mA |
| Rozměry (V/Š/HL): | 1,2/63/5 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
