Jak probíhá schůzka ohledně výběru osvětlení v DANLUXu?

Rekonstruujete nebo stavíte poprvé? Začínáte řešit výběr osvětlení a chcete pomoc profesionálů? Volíme individuální přístup a nabízíme vám kompletní servis od výběru až po montáž osvětlení.

Celý proces se snažíme řešit formou schůzky, kde si řekneme všechny náležitosti a detaily, které vás zajímají. Přemýšlíte, jak taková schůzka probíhá a co je dobré vědět ještě předtím, než k nám na showroom přijdete? Čtěte dál a dozvíte se vše potřebné!

Krok číslo 1

Na začátek je podstatné si nezávaznou schůzku domluvit předem, telefonicky nebo emailem s jedním z našich DANLUX pracovníků. Pokud se domluvíme, konzultant si na vás vyhradí daný čas (přibližně 1-2 hodiny, záleží na velikosti projektu), tudíž vám bude plně k dispozici.

Krok číslo 2

Důležitou součástí výběru svítidel jsou technické informace o stavbě. Nemusíte se bát, nejedná se o nic složité, stačí nám základní údaje o projektu. Konkrétně máme na mysli půdorys, případně vizualizací od architekta. Vizualizace plně stačí v elektronické podobě v mobilu a půdorys vám rádi vytiskneme u nás na showroomu.

Nachází se v prostorách sádrokarton nebo beton? Kde jsou/budou vyvedeny kabely? Pro představu konzultanta stačí přibližný popis daného interiéru.

Krok číslo 3

Přesouváme se na schůzku! Nejdřív si uvaříme kávu/čaj pro zpříjemnění atmosféry a pak se přesuneme ke konverzaci.

 

Nejdůležitější je vaše hrubá představa. Líbí se vám z materiálů sklo, kov nebo dřevo? Preferujete rustikální, moderní nebo minimalistický styl? Odpověděli jste alespoň na jednu otázku? Skvělé, jsme o krok blíž! A pokud ne, samozřejmě, vám rádi poradíme a ukážeme vám základní výběr svítidel na showroomu, dle kterých se k vysněné představě dostaneme.

Krok číslo 4

Během schůzky si společně projdeme různé druhy svítidel, materiály, velikosti, funkce a taky váš rozpočet. Dozvíte se pozitiva a negativa výběru různých typů a zvolíte si varianty přímo pro vás. Věděli jste, že do každé místnosti je vhodná jiná barva světla? Kolik světla by mělo svítidlo vyzařovat? Od toho je tu přece DANLUX tým. Konzultant vám odprezentuje podstatné informace nejen o designu, ale také o funkčnosti a praktičnosti osvětlení. Dozvíte se přibližný termín doručení nebo kde by bylo potřeba připravit elektroinstalaci (pozn. připravovaná stavba). Nabídne vám taky možnost zprostředkování montáže svítidel od zkušených odborníků.

Krok číslo 5

Strávili jsme spolu krásný a produktivní čas a teď je na radě práce konzultanta. Vybrané svítidla na schůzce zpracuje do cenové nabídky, případně knihy svítidel. Dokumenty obdržíte do emailu a budete mít přehled celého výběru s údaji o ceně, včetně přepojení na webové stránky a obrázky svítidel. V pohodlí domova se rozhodnete, jestli s nabídkou souhlasíte nebo byste něco změnili. Nemusíte se bát ozvat! Nabídku měníme několikrát až ke spokojenosti zákazníka. Vysoká cena? Rozmysleli jste si design? Jsme vám k dispozici! Společně najdeme jinou variantu a navrhneme to nejlepší řešení.

Krok číslo 6

Po všech případných změnách domluvíme způsob platby, termín a způsob dodání osvětlení. Následuje zálohová platba (pozn. částka se odvíjí individuálně od více faktorů) a po obdržení peněžní částky vám zboží objednáme u výrobce. Těšte se, jsme téměř u konce!

Krok číslo 7

První balík, druhý, třetí… Svítidla skladujeme na našem skladu a po kompletaci objednávky vás informujeme o možném doručení, nebo případné montáži elektrikářem. 

Krok číslo 8

A jsme u konce. Svítidla jsou namontované! Dělají vám radost? Jste nadšení z vašeho interiéru? Pošlete nám fotky a můžete se objevit na našich sociálních sítích jako inspirace.

 

Dočetli jste se až sem? Kliknete zde a kontaktujte nás. Budeme se těšit na naši spolupráci.