MERIDO stropní bílá 230V GX53 11W IP44 - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R10428Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní světla do koupelny |
|---|---|
| EAN: | 8595685402529 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Bílá |
| Příkon (W): | 11 |
| Napětí (V): | 230V |
| Stupeň krytí - IP: | IP54 |
| ? 3D model: | 3D model na vyžádání |
| Patice: | GX53 |
| Výška (mm): | 60 |
| Průměr (mm): | 108 |
| Výkon (W): | 11W |
| Barva hlavní: | bílá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 11W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Rozměry (Ø/V): | 10,8/6 |
| Typ světelného zdroje: | LED |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
