MEMA stropní černá satinovaný akryl 230V LED GX53 7W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14222Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685429663 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | černá/satinovaný akryl |
| Příkon (W): | 7 |
| Napětí (V): | 230V |
| Materiál: | akryl |
| Patice: | GX53 |
| Výška (mm): | 70 |
| Průměr (mm): | 83 |
| Výkon (W): | 7W |
| Barva doplňková: | satinovaný akryl |
| Barva hlavní: | černá |
| Materiál hlavní: | akryl |
| Max. příkon světelného zdroje: | 7W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
