LOYD E27 III stropní černá 230V E27 3x28W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12935Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| EAN: | 8595685417776 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Černá |
| Příkon (W): | 28 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 1090 |
| Průměr (mm): | 130 |
| Výkon (W): | 28W |
| Barva hlavní: | černá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 28W |
| Počet světelných zdrojů: | 3 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
