LED žárovka Classic MR16 7W GU10 neutrální bílá
Kód: EM-ZQ8E43Související produkty
Minimalistické závěsné svítidlo z řady MIB, dánské značky Nordlux s možností směrování světla se nabízí ve dvou barevných provedeních. Toto světlo je možné spojit s nástěnnými a...
Nastavitelná nástěnná lampička NORDLUX Angle - bílá, černá, šedá
Svítidlo Chuck DL dokonale osvětlí Vaši domácnost nebo jakékoliv komerční prostory. Díky LED technologii ušetříte až 80% nákladů na osvětlení.
Moderní zápustné svítidlo Chuck DL 92699 kulatého tvaru v bílé barvě. S možností nasměrování světla.
Zápustné svítidlo Chuck DL kulatého tvaru v černo-zlaté barvě.
Zápustné svítidlo Chuck DL Square 92706 v elegantní černo-zlaté barvě s možností směrování světla dle potřeby.
Svítidlo Chuck DL dokonale osvětlí Vaši domácnost nebo jakékoliv komerční prostory. Díky LED technologii ušetříte až 80% nákladů na osvětlení.
Detailní popis produktu
LED žárovka s paticí GU10 o výkonu 7 W, 800 lumen (náhrada za žárovku 60W). Barva světla neutrální bílá 4000 Kelvin, 30 000 hod. svítivosti, úhel svítivosti 110°. Světelný zdroj není stmívatelný.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žárovky |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 8592920084632 |
| Výrobce: | Emos lighting |
| Příkon (W): | 7 |
| Světelný tok (lm): | 800 |
| ? Chromatičnost - K: | 4000 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | neutrální bílá |
| Energetický štítek: | F |
| Patice: | GU10 |
| Náhrada za žárovku (W): | 60 |
| Rozměry: | 50 × 58 mm |
| Životnost (h): | 30000 |
| Příkon žárovky: | 4-7,9W |
5m 230V LED světelný řetěz, 10W, 10x E27, IP65, žárovky součástí
Velká stmívatelná skvěle vypadající žárovka od značky Nordlux, která svítidlu dodá tu správnou atmosféru.
Zlatá žárovka v duchu retro stylu s paticí E27 a příkonem 5,4 W, kterou nabízíme v několika zajímavýc tvarech.
Velká stmívatelná skvěle vypadající žárovka od značky Nordlux, která svítidlu dodá tu správnou atmosféru. Je vhodná k dekorativním závěsům nebo k samostatnému použití bez stínidla.
Žárovka, která dodá svítidlu ten pravý vzhled. Ideální do otevřených lustrů nebo závěsů bez stínidla.
Zajímavé stmívatelné žárovky z ucelené série Retro.
Kompaktní LED čip s příkonem 1,8 W vhodný do lampiček či jiných malých svítidel s paticí G4.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Emos je česká společnost, založená roku 1991 v Přerově, která nabízí výrobky drobného domácího elektra.
Portfolio
Světelné zdroje exkluzivní značky EMOS Lighting kombinují více jak 30 let zkušeností společnosti EMOS na trhu s elektro zbožím a moderní světelné technologie. Široká nabídka světelných zdrojů pro domácí i profesionální využití zahrnuje především vysoce kvalitní LED osvětlení, žárovky a reflektory, vánoční řetězy či lampičky.
Vlastní laboratoř
Díky vlastní laboratoři pro měření efektivity světelných zdrojů je EMOS Lighting zárukou pravdivého informování o fotometrických veličinách jednotlivých produktů. Pro účely uvádění správných parametrů u našich výrobků testujeme produkty EMOS lighting v integrační kouli. Přesné měření a nejnovější technologické postupy znamenají u světelných zdrojů EMOS lighting pro každého zákazníka jistotu vysoké kvality výrobků.

