KENNY IV stropní černá/zlatá 230V GU10 4x35W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12923Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685417653 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | Zlatá |
| Příkon (W): | 35 |
| Napětí (V): | 230V |
| Patice: | GU10 |
| Délka (mm): | 110 |
| Výška (mm): | 240 |
| Šířka (mm): | 240 |
| Průměr (mm): | 65 |
| Výkon (W): | 35W |
| Barva hlavní: | zlatá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 35W |
| Počet světelných zdrojů: | 4 |
| Styl svítidla: | designová |
| Úhel vyklopení: | 90 |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
