JUNIPER stropní černá/zlatá 230V LED 15W 30° 3000K - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14217Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní bodová svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685429618 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | černá/zlatá |
| Příkon (W): | 15 |
| Světelný tok (lm): | 1556 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Výška (mm): | 88 |
| Průměr (mm): | 97 |
| Výkon (W): | 15W |
| Barva doplňková: | zlatá |
| Barva hlavní: | černá |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Typ světelného zdroje: | LED |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
