COIMBRA stropní černá 230V LED 24W 3000K (bez závěsné sady) - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R12526Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla do obýváku |
|---|---|
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 24 |
| Světelný tok (lm): | 1800 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000, 3000K |
| Index podání barev (CRI): | 80 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Patice: | LED |
| Výška (mm): | 100 |
| Průměr (mm): | 445 |
| Výkon (W): | 24W |
| Max. příkon světelného zdroje: | 24W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
