NAOMI LED závěsné svítidlo, skleněná kouřové sklo/mléčné sklo/černá - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14400Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo NAOMI od renomovaného výrobce RED - DESIGN RENDL představuje elegantní prvek moderního interiéru, který kombinuje estetiku kouřového skla s funkčností integrovaného LED zdroje. Toto moderní svítidlo je navrženo tak, aby poskytovalo příjemné a rovnoměrné osvětlení v obývacích pokojích či nad jídelními stoly.
Kvalita světla je zajištěna vysokým indexem podání barev (CRI) 90, což zaručuje věrné podání barev ve vašem prostoru. Svítidlo je dodáváno včetně světelného zdroje s teplou bílou barvou světla, která navozuje útulnou atmosféru.
Technické specifikace:
- Výrobce: RED - DESIGN RENDL
- Počet světelných zdrojů: 1
- Styl svítidla: moderní
- Materiál: Sklo (hlavní materiál sklo)
- Barva hlavní: kouřová, Barva doplňková: matná
- Max. příkon světelného zdroje: 18W
- Příkon (W): 18
- Světelný tok (lm): 1008
- Chromatičnost - K: 3000
- Index podání barev (CRI): 90
- Napětí (V): 230V
- Barva světla: teplá bílá
- Včetně světelného zdroje: ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla a lustry |
|---|---|
| EAN: | 8595685431451 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Příkon (W): | 18 |
| Světelný tok (lm): | 1008 |
| ? Chromatičnost - K: | 3000 |
| Index podání barev (CRI): | 90 |
| Napětí (V): | 230V |
| Barva světla: | teplá bílá |
| Materiál: | Sklo |
| Barva produktu: | kouřová / / černá |
| Výkon (W): | 18W |
| Barva doplňková: | matná |
| Barva hlavní: | kouřová |
| Materiál hlavní: | sklo |
| Max. příkon světelného zdroje: | 18W |
| Počet světelných zdrojů: | 1 |
| Styl svítidla: | moderní |
| Včetně světelného zdroje: | ano |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
