ARTEMIA 9 stropní černá česaná mosaz 230V E27 9x15W - RED - DESIGN RENDL
Kód: RED R14397Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleňená stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8595685431420 |
| Výrobce: | RED - DESIGN RENDL |
| Barva: | černá/kartáčovaná mosaz |
| Příkon (W): | 15 |
| Napětí (V): | 230V |
| Materiál: | Kov |
| Patice: | E27 |
| Délka (mm): | 560 |
| Výška (mm): | 300 |
| Šířka (mm): | 520 |
| Výkon (W): | 135W |
| Barva doplňková: | kartáčovaná mosaz |
| Barva hlavní: | černá |
| Materiál hlavní: | kov |
| Max. příkon světelného zdroje: | 15W |
| Počet světelných zdrojů: | 9 |
| Styl svítidla: | designová |
| Včetně světelného zdroje: | ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
